Nasze przedszkole bierze udział w programie

"Dwujęzyczni od przedszkola. Program wsparcia dwujęzyczności w przedszkolach województwa podkarpackiego".

W programie uczestniczy grupa "Żabki" , gdyż jest to program pilotażowy.

Koordynatorkami programu w naszym przedszkolu są:

Pani Monika Powrózek- wychowawca grupy "Żabki" oraz Pani Joanna Działek - anglistka.

Program polega na wsparciu dzieci w przyswajaniu drugiego języka poprzez codzienną zabawę.

Robią to codziennie panie w przedszkolu, w poranku oraz na zajęciach z jezyka angielskiego.

Włączeni są również rodzice, którzy w domu utrwalają z dziećmi poznany zasób słownictwa.

Nauczyciele oraz rodzice mają dostęp do platformy, na której znadują sie materiały.

Licencje dla rodziców oraz nauczycieli, a także pomoce dydaktyczne tj. maskotki żuczków, pacynki, karty pracy dla dzieci, teatrzyk, dywanik itd.

nasza placówka otrzymalismy od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

OProgramie-jpgnastronplacowki1CopyCopyCopy
Nowyobrazmapybitowej2Copy