Drodzy Rodzice,

informujemy, że od marca kwota opłaty za przedszkole będzie widoczna w dzienniku elektornicznym.

Na tej podstawie należy dokonać wpłat za przedszkole. Będzie też tam widoczny numer konta - dla każdego dziecka indywidulany (również w przypadku rodzeństw)

Nie będziemy już wydawać papierowych not z opłatą za przedszkole.

Bardzo prosimy, aby Rodzic zalogował się w dzienniku elektornicznym wykorzystując maila podanego w przedszkolu.

Instrukcję do logowania w e-dzienniku można pobrać tutaj:  Pierwsze uruchomienie e-dziennika

Ponad to prosimy również o pobranie aplikacji na telefon do skanowania kodu QR w przedszkolu przy wejściu i wyjściu dziecka z przedszkola. Dzięki temu obecnoość dziecka będzie automatycznie zapisywana w e-dzienniku.

Instrukcja pobierania i uruchomienia aplikacji znajduje się tutaj: Aplikacja do obecności - instrukcja

Do uruchomienia aplikacji potrzebny jest indywiduwalny KOD dla dziecka. Można go uzyskać tylko w przedszkolu u Pani intendentki.